Team Regionaal Landschap Kleine en Grote Nete

Als Regionaal Landschap kunnen we rekenen op een team van enthousiaste collega's. Allemaal experten in hun eigen vak: van biodiversiteit tot landschappelijk erfgoed, over speelnatuur en landschapsbeheer of -inrichting. Ontmoet hier onze collega's!

Wie zijn wij

Heb je een vraag, suggestie of projectvoorstel?

Contacteer een collega of onze infobox, dan komt je mailtje sowieso bij de juiste persoon terecht.

Contact

  • info@rlkgn.be
  • Polderstraat 33, 2360 Oud-Turnhout
    (enkel op afspraak)

Bas Van der Veken

Coƶrdinator

bas.vanderveken@rlkgn.be
014 25 56 21
0497 41 81 23

Els Oostvogels

Landschap en erfgoed / IOED Land van Nete en Aa & IOED Stuifzand

els.oostvogels@rlkgn.be
014 25 56 22
0478 26 73 37

Suzy Volckaerts

Administratie

suzy.volckaerts@rlkgn.be
014 25 56 20
0498 28 67 33 (afwezig op maandag)

Lenneke Van Sijll

Administratie

lenneke.vansijll@rlkgn.be
014 25 56 34
(afwezig op woensdag)

Tom Snoeckx

Biodiversiteit

tom.snoeckx@rlkgn.be
014 25 56 27
0478 57 29 98

Jef De Schutter

Projectcoƶrdinator Strategisch Project Kleine Nete

jef.deschutter@rlkgn.be
014 25 56 24
0472 01 06 02

Karen De Schutter

Landschap & speelnatuur

karen.deschutter@rlkgn.be
014 25 56 23
0472 91 34 12

Silvia Dubois

Landschap

silvia.dubois@rlkgn.be
014 25 56 33
0472 61 21 45 (afwezig op woensdag)

Goele Matte

Landschap, beekvalleien en (natte) natuur

goele.matte@rlkgn.be
014 25 56 32
0470 81 29 00 (afwezig op dinsdagnamiddag en vrijdag)

Charlotte Corthals

Trage Wegen & recreatie

charlotte.corthals@rlkgn.be
014 25 56 25
0472 62 45 22

Lotte Deman

Trage Wegen & recreatie

lotte.deman@rlkgn.be
014 25 56 28
0479 91 40 15

Joke Maes

Agrarisch natuur- en landschapsbeheer

joke.maes@rlkgn.be
014 25 56 30
0472 83 90 58

Daan Janssens

Landschap & ontharding

daan.janssens@rlkgn.be
014 25 56 26
0475765718 (tijdelijk afwezig)

Tilly Mertens

Communicatie

tilly.mertens@rlkgn.be
014 25 56 29
0475 54 74 74 (afwezig op dinsdag)

Lander Neuskens

Loket Onderhoud Buitengebied & vrijwilligerswerking

lander.neuskens@rlkgn.be
014 25 56 31
0471 97 48 30

Dries Martens

Landschap

dries.martens@rlkgn.be
014 25 56 36
0472 66 93 21

Wim Debaene

Overkoepelend projectmedewerker Antwerpse Regionale Landschappen

wim.debaene@rldv.be
0496 10 38 84

Stijn

Bedrijfsplanner VLM voor Arendonk, Baarle-Hertog, Balen, Beerse, Dessel, Geel, Grobbendonk, Kasterlee, Lille, Meerhout, Merksplas, Mol, Olen, Oud-Turnhout, Ravels, Retie, Rijkevorsel, Turnhout, Vorselaar, Vosselaar

stijn.leestmans@vlm.be
0479 93 21 12

Katrien Proost

Bedrijfsplanner VLM voor Westerlo, Herselt, Laakdal, Herenthout, Herentals

katrien.proost@vlm.be
0491 62 13 10